اعلام رضایتمندی رئیس ناحیه پخش فرآورده های نفتی لاهیجان از افتتاح اولین آزمایشگاه کالیبراسیون در خطه شرق گیلان و غرب مازندران


استقرار آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون در لاهیجان می‌تواند در خطه شرق گیلان موجب افزایش کیفیت و کمیت در ارائه خدمات جایگاه‌های سوخت به بخش کثیری از عموم جامعه بشود.
به گزارش روابط عمومی شرکت فنی و مهندسی مهام سیال ویرا؛ اخذ تایید صلاحیت iso17025 و آغاز فعالیت اولین و تنهاترین آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون در شرق گیلان، قطعا حاصل سرمایه‌گذاری شخصی و تلاش مدیران این واحد دانش‌‌بنیان بومی در شهر برگ‌های باطراوت چای بوده است.
فعالیتی که می‌تواند برای آحاد جامعه در پیشبرد ارائه خدمات باکیفیت توسط واحدهای تولیدی و سوخت‌رسانی واقع در این خطه و همچنین اقصی نقاط استان و کشور نویدبخش باشد.

با آغاز فعالیت آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون در لاهیجان، جلسه‌ای با حضور رئیس ناحیه پخش فرآورده‌های نفتی لاهیجان و رئیس هیات مدیره، مدیر ارشد و دیگر عوامل شرکت مهام سیال ویرا در هفته کارگر و ارج نهادن این قشر زحمتکش جامعه برگزار شد.

مهندس علیرضا قوامی رئیس هیات مدیره شرکت مهام سیال ویرا با تشریح دامنه فعالیت این آزمایشگاه و لزوم حمایت متولیان امر از استقرار چنین شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان در ابتدای مسیر فعالیت، خاطرنشان شد:‌ توسعه روز افزون علوم آزمایشگاهی و پیشبرد تولیدات باکیفیت در واحدهای صنعتی و همچنین ارائه خدمات استاندارد در واحدهای سوخت رسانی، موجب شد تا در شرکت مهام سیال ویرا با نیازسنجی صورت گرفته، اقدام به سرمایه‌گذاری بلند مدت و تامین زیرساخت مطابق با تکنولوژی روز دنیا نماییم.
مدیر ارشد آزمایشگاه کالیبراسیون مهام سیال ویرا با اشاره به خط مشی ترسیم شده این شرکت در آغاز فعالیت آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون، اظهار داشت: با تکیه بر دانش فنی و پشتکار همکاران مجرب و فرهیخته در تلاش خواهیم بود تا در عرصه کالیبراسیون به عنوان حوزه جدید فعالیت شرکت مهام سیال ویرا هم شاهد رضایت‌مندی متقاضیان هدف از تسهیل دسترسی و زمانبندی به ارائه خدمات باکیفیت باشیم.

همچنین در این دیدار رئیس ناحیه پخش فرآورده‌های نفتی لاهیجان و حومه با ابراز خرسندی از افتتاح آزمایشگاه کالیبراسیون در شرق گیلان و اشاره به خدمات رضایت‌بخش و مسبوق به سابقه شرکت مهام سیال ویرا در عرصه سوخت‌رسانی و صنعت CNG اظهار داشت: گسترش فعالیت و سرمایه‌گذاری گسترده این شرکت بومی در حوزه کالیبراسیون می‌بایست همچون گذشته بر پایه حس مسئولیت پذیری و پیشبرد اهداف کیفی به متقاضیان فعال در صنایع مختلف از جمله صنعت سوخت در جامعه باشد.

مهندس مهران قاسمی ادامه داد: یکی از وظایف و تکالیف ما در شرکت پخش‌ فرآورده‌های نفتی نسبت به مردم که در واقع ولی نعمت ما مسئولین هستند، حمایت و هموارسازی مسیر پیشرفت در ارائه خدمات به جامعه می‌باشد.
وی گفت: با تلاش و پشتکار مدیران و کارشناسان آزمایشگاه کالیبراسیون مهام سیال ویرا امیدوارم علاوه بر ارائه خدمات باکیفیت، شاهد تسهیل دسترسی و زمان‌بندی توسط این شرکت به واحدهای متقاضی باشیم. زیرا در نهایت منجر به بهره‌مندی آحاد جامعه از تولیدات و خدمات باکیفیت در صنایع گوناگون خواهیم بود.

لازم به ذکر است، شرکت فنی و مهندسی مهام سیال ویرا از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را از حوزه تعمیر و نگهداری در جایگاه های CNG ، ارائه خدمات به خودروهای دوگانه‌سوز، آزمون مخازن فولادی بدون درز با خط مشی رضایت‌مندب مشتریان آغاز نمود و همچنین در اواخر سال ۱۴۰۱ پس از انجام کارشناسی‌های بلند مدت و سرمایه‌گذاری وسیع، موفق به اخذ گواهینامه بین المللی ISO/IEC 17025 از نظام تایید صلاحیت ایران (NACI) جهت افتتاح آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون در شرق گیلان شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *