آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون مهام سیال ویرا در شرق گیلان و شهر برگ‌های با طراوت چای افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مهام سیال ویرا، توسعه روز افزون علوم آزمایشگاهی و پیشبرد تولیدات باکیفیت در واحدهای صنعتی و همچنین ارائه خدمات استاندارد در واحدهای سوخت رسانی، موجب شده است تا نیاز به گسترش در ارائه خدمات کالیبراسیون توسط آزمایشگاه های مرجع در کشور بیش از پیش احساس شود. بر همین اساس شرکت مهام سیال ویرا با افتخار اعلام می دارد؛ پس از انجام کارشناسی‌های بلند مدت و صرف هزینه‌های بسیار، این شرکت موفق به اخذ تایید صلاحیت بین المللی ISO/IEC 17025 از نظام تایید صلاحیت ایران (NACI) جهت افتتاح آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون مهام سیال ویرا شد.

مدیرعامل شرکت مهام سیال ویرا با تشریح اهداف و سرمایه‌گذاری گسترده در این حوزه، گفت: سالیان متوالی بود که واحدهای صنعتی و سوخت‌رسانی در شرق گیلان و غرب مازندران نیازمند ارائه خدمات کالیبراسیون در این منطقه بودند و بر همین اساس و نیازسنجی های صورت گرفته اقدام به افتتاح آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون مهام سیال ویرا در شرق گیلان و شهر لاهیجان نمودیم. البته جهت تسهیل دسترسی و ارائه خدمات به واحدهای صنعتی در دیگر نقاط استان گیلان و کشور، دفتر مرکزی شرکت را در مرکز استان و شهر رشت مستقر کردیم.

مهندس علیرضا قوامی اظهار داشت: مهمترین هدف ما در آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون، جلب رضایتمندی مشتریان با ارائه خدمات کالیبراسیون در اسرع وقت، دامنه گسترده کمیت‌های اندازه‌گیری، تعرفه مقرون به صرفه و همچنین با تکیه بر دانش فنی کارشناسان و تجهیزات مرجع موجود و مطابق با تکنولوژی روز دنیا می باشد.

دانلود pdf گواهینامه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *