مهام سیال

مهام سیال

شرکت فنی و مهندسی مهام سیال ویرا از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را از حوزه تعمیر و نگهداری در جایگاه های CNG سطح کشور آغاز کرد و سپس به عنوان یکی از مجهزترین مراکز تحت نظر اتحادیه کشوری اقدام به ارائه خدمات به خودروهای دوگانه سوز نمود.
مهام سیال ویرا علاوه بر بهره‌برداری و پیمانکاری جایگاه های CNG ، به عنوان یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز آزمون مخازن فولادی بدون درز در شمال ایران محسوب می‌شود.
رضایت مندی شرکت پخش فرآورده های نفتی در نواحی مختلف کشور از خدمات شرکت مهام سیال ویرا موجب شد تا این شرکت جهت اخذ مجوز آزمون دوره‌ای شلنگ، نازل و جداشونده های جایگاه سوخت CNG اقدام نماید.

اما توسعه روز افزون علوم آزمایشگاهی و پیشبرد تولیدات باکیفیت در واحدهای صنعتی و همچنین ارائه خدمات استاندارد در واحدهای سوخت رسانی، موجب شده است تا نیاز به گسترش در ارائه خدمات کالیبراسیون توسط آزمایشگاه های مرجع در کشور بیش از پیش احساس شود.
بر همین اساس شرکت مهام سیال ویرا در اواخر سال ۱۴۰۱ پس از انجام کارشناسی‌های بلند مدت و سرمایه‌گذاری وسیع، موفق به اخذ تایید صلاحیت بین المللی ISO/IEC 17025 از نظام تایید صلاحیت ایران (NACI) جهت افتتاح آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون مهام سیال ویرا شد.