انفجار مخزن CNG پیکان وانت در یکی از جایگاه‌های انزلی


بازهم پوسیدگی و پایان تاریخ انقضا مخزن CNG یکی از خودروهای دوگانه سوز در جریان سوختگیری حادثه آفرین شد.
به گزارش مهام سیال ویرا، عصر شنبه در جریان سوختگیری یک خودروی پیکان وانت در جایگاه گاز طبیعی غازیان (بندرانزلی)، به دلیل پوسیدگی مخزن CNG این خودروی دوگانه‌سوز، موجب انفجار و خسارت شدید شد.
خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشت اما کارشناسان مربوطه خسارت مالی تحمیل شده را بالغ بر پانصد میلیون تومان برآورد کرده‌اند.
مهندس محبوبی بازرس اتحادیه کشوری سوخت های جایگزین به همراه مهندس سعید انصاری رئیس واحد CNG پخش فرآورده‌های نفتی گیلان و مهدی غلامی کارشناس ارشد مهام سیال ویرا از محل حائثه بازدید نمودند تا اقدامات مقتضی در جهت بازسازی و فعالیت مجدد این جایگاه صورت بگیرد.
متاسفانه عدم توجه مالکان برخی خودرهای دوگانه سوز به انجام تست مخزن CNG توسط مراکز مجاز اتحادیه کشوری سوخت‌های جاگزین و خدمات CNG موجب شده است تا در سالیان اخیر انفجار مخزن‌های CNG خودروهای دوگانه سوز در اثر پوسیدگی و تاریخ انقضا حادثه آفرین شود و برای عموم جامعه خسارت جانی و مالی به بار آورد.
گفتنی است، مهام سیال ویرا به عنوان یکی از مجهزترین مراکز خدمات سوخت CNG تحت نظر اتحادیه کشوری سوخت‌های جایگزین در حال ارائه خدمات با خط مشی رضایتمندی متقاضیان می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *